• Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8GB/256GB F731B Cream

Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8GB/256GB F731B Cream

  • Výrobca: Samsung
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • Darček: Bezdrôtova nabíjačka
  • 760.00 € s DPH


Samsung Galaxy Z Flip5 5G 8GB/256GB F731B

 

Ľahko ovládajte svoj mobil Galaxy Z Flip5 na rozšírenom 3,4" vonkajšom displeji, ktorý s eleganciou spája luxusný vzhľad a komfortné používanie. Skladací telefón padne presne do vrecka a vďaka spevnenému pántu vám prirodzene otvára svet najmodernejších technológií a rýchleho prístupu k šikovným funkciám mobilného telefónu.

 

Zachyťte celú scénu na jeden dotyk

Mobilný telefón Samsung Galaxy Z Flip5 ponúka dômyselné prepojenie fotoaparátu a okna Flex, čo vám umožní ihneď zhotovovať štýlové fotografie vás aj vašich priateľov. S náhľadom na vonkajšom displeji a vyladeným ovládaním všetko jednoducho prispôsobíte, takže svoje snímky budete môcť aj bez ďalších úprav okamžite zdieľať.

Viac hodín nepretržitej zábavy

Venujte sa sledovaniu filmov a hraniu hier bez prerušenia vďaka batérii s kapacitou 3 700 mAh a výkonnejšiemu, energeticky úspornejšiemu procesoru. Na každom kroku vás tak budú môcť sprevádzať tóny vašej obľúbenej hudby a to až 57 hodín. Na cestách si zase užijete až 20 hodín ničím nerušenej vizuálnej zábavy.

 

Rozbehnite to pri gamingu

Nový procesor Snapdragon 8 Gen 2 v telefóne Galaxy Z Flip5 vás okamžite vtiahne do deja a dopraje vám mimoriadne hladký zážitok pri posúvaní feedom sociálnych sietí aj hraní náročných 3D titulov. Herné okamihy na smartfóne Samsung Galaxy Z Flip5 vás úplne pohltia vďaka plynulým grafickým prechodom a špičkovému výkonu, s ktorým hodíte všetky starosti za hlavu a naplno sa vrhnete do akcie.

Flexibilné ovládanie touchpadom

V režime Flex teraz budete mať viac možností ovládania. Rozdeľte si časti obrazovky, alebo pracujte s touchpadom a kurzorom a premeňte skladací mobil Galaxy Z Flip5 na vlastnú mini verziu notebooku. Intuitívne ovládanie a široké možnosti multitaskingu vám dajú viac času na to, čo vás skutočne baví a spríjemníte si s nimi každý okamih neprerušovaným sledovaním multimediálneho obsahu.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!