• Apple iPhone 14 256GB Blue

Apple iPhone 14 256GB Blue

  • Výrobca: Apple
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • Darček: Bezdrôtova nabíjačka
  • 888.00 € s DPH


Apple iPhone 14 256GB

 

Rodina smartfónov značky Apple sa rozrástla o ďalšie modely s inovatívnymi funkciami, praktickými vychytávkami a luxusným dizajnom. Výrobca tento rad mobilných telefónov opatril batériou s vyššou kapacitou, ešte lepšou fotosústavou a prémiovým čipom, ktorý zaručí výborný výkon za každej situácie. Veľký Retina XDR displej vám umožní vychutnať si vaše obľúbené programy, filmy aj hry na maximum. Oceníte ho aj pri editovaní fotografií a videí. Práve tých, čo radi natáčajú, poteší akčný režim, vďaka ktorému vaše videá natáčané z ruky nebude kaziť nežiaduce tras. Mobilnému telefónu samozrejme nechýba ani najnovší operačný systém iOS s množstvom inovatívnych funkcií.

 

Velký a ešte väčši

Ako už je u výrobcu zvykom, 14. rad mobilných telefónov ponúka vo viacerých variantoch, ktoré sa líšia veľkosťou, výkonom a pamäťou. Základný model iPhone 14 poteší displejom o veľkosti 6,1 palca, zatiaľ čo variant s označením Plus ponúka displej o nadštandardnej veľkosti 6,7 palca.

 

Velký a ještě větší

 

Chrání vaše zdravie

Tradičnú ponuku funkcií pre zdravý životný štýl dopĺňa automatická SOS funkcia pre prípad nehody. Mobilný telefón je vybavený špeciálnymi snímačmi, ktoré poznajú, že sa vám niečo stalo. Ak nezareagujete v časovom limite, automaticky vytočí tiesňovú linku a dá vedieť vašim núdzovým kontaktom

Chrání vaše zdraví

Neskutočný výkon

Tento smartphone je vybavený prémiovým čipom, ktorý nájdete aj pri predchádzajúcom iPhone 13 Pro. Aj náročnejšie hry a aplikácie tak budú fungovať úplne hladko a bez akéhokoľvek obmedzenia výkonu. Revolúciou prešla aj batéria, ktorá teraz vydrží oveľa dlhšie, než ste boli zvyknutí. 

Neskutečný výkon

Skvelá voľba pre fotografov

Dvojitá fotosústava s väčším snímačom vám umožní robiť ešte kvalitnejšie fotky, a to aj za slabého osvetlenia. Kvalitu fotografií zhotovených z tohto mobilného telefónu ďalej zvyšuje aj špeciálny portrétny režim, optický a digitálny zoom, širokouhlý snímač a optická stabilizácia. Myslené bolo aj na prednú kameru, ktorá využíva nové technológie pre ešte lepšie selfie fotky.

Skvělá volba pro fotografy

Profesionálne videa z mobilu

Snímajte na mobilný telefón videá rovnako kvalitné, ako sú tie urobené na kameru. Výrobca smartphone opatril jedinečným filmárskym režimom, vďaka ktorému budete môcť videá natáčať v prvotriednej kvalite. Akčný režim vám umožní zhotovovať videá z ruky bez nežiaducich vibrácií a oceníte aj perfektné zaostrovanie na hlavný objekt. 

Profesionální videa z mobilu

Prehľadný personalizovaný systém

Aktualizovaný operačný systém so sebou prináša mnoho funkcií a vychytávok. Lepšie osobné prispôsobenie, okrem iného aj zamknuté obrazovky, a maximálne zabezpečený systém robia z tohto telefónu spoľahlivého parťáka pre každého. V neposlednom rade oceníte ponuku štýlových farieb, v ktorej si ľahko vyberiete mobilný telefón podľa svojho gusta. 

Přehledný personalizovaný systém

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!