• Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6GB/128GB Grey

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6GB/128GB Grey

  • Výrobca: Xiaomi
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • Darček: Respirator FFP2
  • 221.00 € s DPH


Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6GB/128GB

 

Objavte spoľahlivý, výkonný a dizajnový telefón. Smartphone Redmi Note 11 Pro prináša plynulý a spoľahlivý výkon vďaka Snapdragon 5G osemjadrovému procesoru. Vďaka turbo nabíjaniu dokáže nabiť batériu na 51 % už za 15 minút. Smartphone je vybavený 6,67" FHD, + AMOLED DotDisplay a duálnymi lineárnymi reproduktormi, vďaka čomu bude počúvanie hudby, sledovanie videí či hranie hier zážitkom. Ďalším lákadlom je trojitý zadný fotoaparát s rozlíšením 108 megapixelov. Na prednej strane nechýba ani 16 Mpx fotoaparát pre selfie.

 

Úžasné fotografie v podaní 108 Mpx fotoaparátu

Podľahnite kúzlu fotografie. Tento telefón sa chváli zadným výkonným trojitým fotoaparátom. Jeho hlavný fotoaparát je schopný zachytiť okolitý svet v rozlíšení 108 megapixelov. Ten využíva senzor Samsung HM2 s 1/1,52“ veľkým snímačom a využíva technológiu zlučovania 9 v 1. K úžasným snímkam mu pomáhajú ďalší traja pomocníci. 8 Mpx ultra široký objektív, 2 Mpx kamera pre makro jemné detaily a 2 Mpx šošovka dodávajúca hĺbku obrazu. Na prednej strane sa nachádza 16 Mpx fotoaparát pre videohovory či robenie selfie. Dokonalosť snímok dopĺňa aj duálne natívne ISO pre zhotovovanie snímok pri akýchkoľvek svetelných podmienkach, najmä pri slabom osvetlení.

Úžasné fotografie v podaní 108 Mpx fotoaparátu

 

Výkonný procesor a 67 W turbo nabíjanie

Inteligentný telefón Redmi Note 11 Pro 5G je vybavený 67 W turbo nabíjaním, ktoré dovoľuje nabiť vybitý telefón až na 51 % iba za 15 minút. Kapacita batérie je 5 000 mAh. Spoľahlivý a hlavne plynulý výkon poskytuje prístroju procesor Snapdragon 695.

Výkonný procesor a 67 W turbo nabíjanie

FHD+ AMOLED DotDisplay

Skvelý dojem obsahu, videí či hier poskytuje Redmi Note 11 Pro 5G 6,67" FHD+ AMOLED DotDisplay so 120 Hz obnovovacou frekvenciou. Na kvalitnom displeji tak nebude dochádzať k oneskoreniu či neplynulosti posúvania obsahu. AMOLED displej je dominantou prístroja a dotvára tak moderný plochý vzhľad. V hornej a spodnej časti displeja sú umiestnené super lineárne reproduktory, ktoré bezchybne sprostredkovávajú pohlcujúci stereo zvuk ako pri počúvaní hudby, sledovaní videí, tak aj pri hraní hier.

FHD+ AMOLED DotDisplay

 

Výkon

Telefón Redmi Note 11 Pro 5G nielen skvele vyzerá, ale je aj veľmi výkonný. O to sa stará osemjadrový procesor Snapdragon 695 s frekvenciou až 2,2 GHz a technológiou LiquidCool. Vďaka tomu budete môcť sledovať videá, streamovať či hrať hry naozaj plynulo.

Výkon

Možnosti pripojenia

V telefóne môžu byť kontakty uložené na SIM 1 + Hybrid (SIM alebo MicroSD). Telefón operuje v pásmach 2 až 5G. Nechýba ani bezdrôtové pripojenie k internetu pomocou Wi-Fi. Prenos dát je možný aj pomocou Bluetooth 5.1, NFC či USB-C.

Možnosti pripojenia

 

Dostatok miesta pre každého

Smartphone Xiomi Redmi Note 11 Pro 5G je predávaný v niekoľkých variantoch veľkosti úložiska. Tento variant je vybavený úložným priestorom 128 GB a pamäťou 6 GB RAM. Úložisko poskytuje veľa priestoru pre vaše fotografie, videá či hry. Pokiaľ by tento priestor nebol dostačujúci, je možné úložisko rozšíriť až na 1 TB.

Dostatok miesta pre každého

Moderný čistý dizajn

Dizajn mobilného telefónu ide na vlne moderných čistých línií a veľkého takmer bezokrajového displeja. Práve 6,67“ veľký FHD+ AMOLED DotDisplay je dominantou telefónu a má rozlíšenie 2400 x 1080. Celkovo má telefón plochý dizajn s vystúpeným trojitým fotoaparátom na zadnej strane.

Moderný čistý dizajn

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!