• HONOR 70 5G 8GB/128GB Black

HONOR 70 5G 8GB/128GB Black

  • Výrobca: Huawei
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • Darček: Bezdrôtova nabíjačka
  • 340.00 € s DPH


HONOR 70 5G 8GB/128GB

 

Prepracovaný design modelu Honor 70 zaujme na prvý pohľad. Príjemne zaoblený displej dopĺňajú jemné línie, vďaka čomu vám telefón skvele padne do ruky. Rovnako efektná je aj kvalita zobrazenia a rozsah farieb OLED displeja. Na špičkovej úrovni sú aj fotografie a natáčané videá. Svoju úlohu v tomto prípade zohral svetelný senzor Sony IMX800, ktorý ponúkne veľkú veľkosť snímača aj clony a automatické zaostrenie pixelov. Nesmieme zabudnúť ani sofistikované fotošošovky - hlavné, hĺbkovú, ultra širokouhlú a makro, s ktorými vykúzlite dych vyrážajúce fotky. Neváhajte využiť aj krásne ostrého selfie fotoaparátu, s ktorým sú HDR portréty s rôznymi efektmi úplnou samozrejmosťou. Ultraširoký makro objektív dokáže rozšíriť perspektívu záberu, tak využite túto možnosť na maximum.

 

Stylový design

Štýlový dizajn

Dizajnu kraľujú dvojito zaoblené rohy na prednej aj zadnej strane telefónu, čo vytvára pôsobivú symetriu. Telefón vyzerá naozaj skvele, je príjemný na dotyk a dobre sa drží v ruke. Na výber máte tri farebné varianty - kryštalickú striebornú, polnočnú čiernu a smaragdovo zelenú.

Dychvyrážajúci obraz

Nechajte sa zlákať špičkovým zobrazením obsahu a perfektným farebným rozlíšením, ktoré vás očarí svojím rozsahom. OLED displej je skrátka zárukou kvality.

Dechberoucí obraz

Efektné fotografie

Pokiaľ radi natáčate a fotíte, potom iste oceníte vysokú kvalitu hlavného, hĺbkového, ultra širokouhlého, makro a selfie fotoaparátu. S prehľadom môžete fotiť očarujúce detaily, momentky, panorámy, alebo selfie portréty.

Efektní fotografie

 

Foťte bez obmedzenia

Nenechajte sa obmedzovať tieňom a šerom. HDR potenciál zadnej šošovky ihneď zareaguje a všetko precízne vyfotí vrátane jemných detailov. Rovnako šikovný je portrétny režim Light Spot Bokeh, ktorý nechá vyniknúť efektné rozostrenie do rozptylových krúžkov mimo hlavnej roviny ostrosti.

Foťte bez omezení

Videá, ktoré vás budú baviť

Vyskúšajte napríklad režim Sólové vystrihnutie. Nahrávajte video a vyberte osobu, na ktorej sa hľadáčik čoskoro zameria. Aj napriek tomu, že osoba vypadne zo záberu, hľadáčik si ju znova nájde. Režim vie točiť 2 videá súčasne na 1 záber. Výsledok nadchne vás aj vaše sledujúce na sociálnych sieťach.

Výkonná baterie

Výkonná batéria

Veľkokapacitnú batériu oceníte nielen pri dlhých potulkách prírodou, kedy je elektrická zásuvka na míle vzdialená. Výhodou je určite aj možnosť rýchlonabíjania - za iba 20 minút totiž batériu dobijete na krásnych 60%.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!