• Samsung Galaxy Z Fold5 5G 12GB/256GB F946B Beige

Samsung Galaxy Z Fold5 5G 12GB/256GB F946B Beige

  • Výrobca: Samsung
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • 1,204.00 € s DPH


Samsung Galaxy Z Fold5 5G 12GB/256GB F946B

 

Samsung Galaxy Z Fold5 je skladací šikovný telefón v príjemne kompaktnom prevedení. Ponúkne vysokú odolnosť voči pádom, nárazom a vode. Jeho hlavnou dominantou je veľký 7,6" displej s dynamickým zobrazením farieb aj na priamom dennom svetle. Displej v kombinácii s perom S Pen hravo poslúži ako plátno pre vaše myšlienky aj nápady. Aplikácia Samsung Notes a funkcia Multi Control vám potom umožnia prepojenie s ostatnými zariadeniami Samsung Galaxy a poskytne ďalšie možnosti úpravy súborov. Výnimočný výkon telefónu má na svedomí procesor Snapdragon 8 Gen 2 For Galaxy. Telefón poháňaju duálne batérie s kapacitou 4400 mAh. Vďaka sústave fotoaparátov s maximálnym rozlíšením 50 Mpx a ďalším pokročilým funkciám vytvoríte skutočne špičkové snímky a videá vo vysokom rozlíšení a vynikajúcej kvalite.

 

Kompaktné prevedenie

Kompaktné prevedenie tohto inteligentného telefónu s ohybným pántom vám umožní ho pohodlne zložiť a vložiť do vrecka. Smartfón váži iba 254 gramov a v zloženom stave dosahuje šírku 13,4 mm. Okrem dvojkoľajnicovému pántudisponuje aj rámom Amor Aluminum, a je tak vysoko odolný voči pádu či nárazu. K tomu všetkému je aj vodoodolný.

Kompaktné prevedenie

Výnimočný obraz

Hlavnou dominantou Galaxy Z Fold5 je veľký 7,6" dynamický displej s výnimočne vysokým jasom 1750 nitov. Váš obľúbený obsah si tak bez problémov vychutnáte v živých a dynamických farbách aj na priamom dennom svetle. S funkciou Multi Window potom na jednej obrazovkezobrazíte až tri okná – prechádzajte web, sledujte videá a súčasne hrajte. Na hlavný panel následne pripnete až 12 aplikácií s možnosťou voľby 4 naposledy spustených.

Výnimočný obraz

Displej ako plátno

Využite naplno potenciál veľkého displeja. Zapisujte, kreslite, tvorte grafy a diagramy. Telefón podporuje pero S Pen, ktoré vám významne uľahčí a spríjemní prácu. Aplikácia Samsung Notes vám poslúži nielen na stvárnenie vašich nápadov a myšlienok, ale aj na prenos medzi jednotlivými zariadeniami Samsung Galaxy.

Displej ako plátno

Vysoký výkon

Procesor Snapdragon 8 Gen 2 For Galaxy predstavuje ideálnu rovnováhu medzi vysokým výkonom a optimálnou spotrebou energie. Procesor sa nezľakne ani náročných operácií vrátane hier. To všetko umožňuje duálna batéria s kapacitou 4400 mAh s efektívnym riadením spotreby energie.

Vysoký výkon

Špičkové snímky

Telefón s dvoma veľkými displejmi vám skvele poslúži ako mobilné foto štúdio. Systém fotoaparátov s rozlíšením až 50 Mpx a 30-násobným Space Zoomomzachytí skutočne výnimočné zábery v špičkovej kvalite. Funkcia Dual Previewpotom umožní fotografovaným ľuďom vidieť sami seba na displeji tak, ako vyzerajú v hľadáčiku fotoaparátu a upraviť svoj vzhľad či pózu, aby čo najlepšie zodpovedala ich predstavám. Špičkových záberov dosiahnete aj pri robení snímok v noci a v zhoršených svetelných podmienkach.

Špičkové snímky

Skvelé zábery

Prostredníctvom telefónu zaobstaráte videá vo vysokom detaile a dynamických farbách. K tomu hravo využijete zadnú kameru. Vďaka funkcii Auto Frame vždy dosiahnete dokonalú expozíciu s ohľadom na aktuálne podmienky, a tým aj jedinečnú kvalitu a optimálny jas od začiatku až do konca.

Skvelé zábery

Profesionálne výsledky

Aplikácia Expert RAW vaše zábery povýši na profesionálnu úroveň. Ponúka celý rad použiteľných efektov, medzi ktoré patrí aj viacnásobná expozícia. Spojením až 9 fotografií do jednej získate skutočne efektnú snímku a v režime Flex sa telefón premení na samostatný statív bez nutnosti priameho manuálneho ovládania.

Profesionálne výsledky

Multi Control

Kopírujte, vkladajte a presúvajte súbory naprieč zariadeniami. Funkcia Multi Control umožňuje nielen spoluprácu medzi jednotlivými zariadeniamiSamsung Galaxy, ale aj použitie klávesnice a myši. Po prepojení s tabletom ho dokonca môžete využiť ako druhú obrazovku pre maximálne zefektívnenie práce.

Multi Control

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!