• Samsung A236B Galaxy A23 5G 4GB/64GB Black

Samsung A236B Galaxy A23 5G 4GB/64GB Black

  • Výrobca: Samsung
  • Dostupnosť: Skladem
  • Stav produktu: Nový
  • Darček: Respirator FFP2
  • 151.00 € s DPH


Samsung A236B Galaxy A23 5G 4GB/64GB

 

Galaxy A23 je ambiciózny inteligentný telefón, ktorý si vás získa nielen luxusným 6,6" Infinity-V displejom so 120 Hz, ale aj pôsobivým fotoaparátom. Disponuje totiž 50 Mpx snímačom s OIS na pôsobivé fotografie aj videá. Rovnako očarí aj rýchlosťou vďaka 5Gosemjadrovému procesoru a skvelo vyladenej nadstavbe One UI 4. Navyše sprostredkuje celodennú výdrž na nabitie s batériou s kapacitou 5 000 mAh, rovnako ako zabezpečené prihlásenie prostredníctvom čítačky odtlačkov prstov integrovanej do boku. Nechýba možnosť bezkontaktného platenia s NFCDual SIM alebo rýchle nabíjanie výkonom až 25 W.

 

Rýchlosť prenosu, ktorá vás pohltí

Spoľahnite sa na telefón, prinášajúci plnú podporu 5G siete. Oproti predchádzajúcim štandardom ponúka ultrarýchle sťahovanie, maximálne plynulé streamovanie či gaming bez hraníc. Či už na telefóne budete pracovať alebo sledovať obľúbený obsah, váš zrak potešia vizuály novej generácie bez akéhokoľvek nežiaduceho oneskorenia.

Perfektný vizuálny zážitok s dokonalými detailmi

Doprajte si prvotriedny zážitok. Váš Galaxy A23 5G sa vďaka 6,6-palcovému displeju Infinity-V, rozlíšeniu FHD+ a obnovovacej 120 Hz frekvencii premení na vreckové filmové plátno. Vizuály sa budú plynulo zobrazovať s precíznou ostrosťou a detailmi, takže si prezeranie vybraného obsahu či prácu vychutnáte naozaj naplno.

Očarujúci dizajn

Dokážte svojmu okoliu, že máte štýl! Smartfón Galaxy A23 5G otvára dvere jednoduchej elegancii v podobe pôsobivého dizajnu Ambient Edge. Ten vášmu zariadeniu zaručí unikátny vzhľad prostredníctvom jemného spojenia matného povrchu s fotoaparátom, ktorý upúta nejeden zrak.

Fotoaparáty pripravené na všetko

Neujde vám jediný zaujímavý záber! Galaxy A23 5G od spoločnosti Samsung je vybavený profesionálnou fotografickou výbavou na každú príležitosť. Nájdete tu hlavný 50 Mpx fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu (OIS), ktorým zachytíte krásne vyzerajúce, ostré momentky. Pre širšie zábery je tu ultraširokouhlý fotoaparát a naopak na detailné snímky využijete makroobjektív. Hĺbkový fotoaparát zase ponúkne možnosť experimentovania s umeleckejšími zábermi, ktorými určite zaujmete.

Stabilný obraz pre prvotriedne zábery

Už vás nič nerozhodí. Natáčajte videá aj pri slabom osvetlení a dosiahnite profesionálne výsledky. S optickým stabilizátorom obrazu (OIS) budete mať kameru pevne vo svojej réžii, vďaka čomu zaobstaráte plynulé zábery s prekreslenými detailmi.

Ultraširokouhlý objektív na skvelé fotografie

Zaznamenajte vaše okolie v celej svojej kráse. Ultraširokouhlý 5 Mpx objektív zachytí v 123° uhle prakticky všetko, čo ľudské oko, čím vám prinesie dokonalé snímky v ešte lepšej perspektíve.

Batéria, ktorú len tak niečo nezlomí

Doprajte si pri streamovaní, zdieľaní, hraní či fotografovaní slobodu. Galaxy A23 5G disponuje batériou s typickou kapacitou 5 000 mAh, ktorá je pripravená podporiť váš výkon po skutočne dlhú dobu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!