• Samsung Galaxy A22 5G A226B 4GB/64GB Grey

Samsung Galaxy A22 5G A226B 4GB/64GB Grey

  • Výrobca: Samsung
  • Dostupnosť: Skladem
  • Stav produktu: Nový
  • 220.00 € s DPH


Samsung Galaxy A22 5G A226B 4GB/64GB Grey

 

Telefón Samsung Galaxy A22 5G ponúka veľký displej s takmer nekonečnými možnosťami

Čistý, minimalistický vzhľad, sofistikované dizajnové riešenie a praktické funkcie, ktoré vám vždy prídu vhod. Smartphone Samsung Galaxy A22 5G vás už na prvý pohľad zaujme svojím 6,6-palcovým Infinity-V displejom so širokými možnosťami. Vďaka rozlíšeniu 2 400 × 1 080 si vychutnáte obsah akéhokoľvek formátu v tej najlepšej možnej kvalite.    

So smartfónom Samsung Galaxy A22 5G zažijete vysokú rýchlosť mobilného pripojenia

Zažite neuveriteľnú rýchlosť zdieľania, prezerania aj hrania vášho obľúbeného obsahu. Smartfón Galaxy A22 5G od spoločnosti Samsung je plne pripravený na mobilnú sieť novej generácie – 5G.    

Svieže krivky a elegantné farby

Mobilný telefón Samsung Galaxy A22 5G od spoločnosti prináša jednoduchý dizajn očistený od všetkých zbytočností, aby vynikli jemné krivky a štíhlosť samotného zariadenia. Ergonomické tvarovanie umožňuje veľmi komfortné držanie telefónu Samsung Galaxy A22 5G a elegantné farby zaručene podčiarknu váš jedinečný štýl.    

S fotomobilom Samsung Galaxy A22 5G budete ako profesionálny fotograf

Každý záber sa vydarí. S hlavným 48 Mpx fotoaparátom fotomobilu Galaxy A22 5G bude každá snímka priezračne jasná a ostrá. S ultra širokouhlým fotoaparátom sa môžete pustiť do fotenia snových prírodných či mestských panorám, a pri experimentovaní s hĺbkou záberov vám pomôže Depth fotoaparát.    

Objavte novú perspektívu

Odteraz sa na vaše fotografie vojde omnoho viac. Získajte pomocou telefónu Samsung Galaxy A22 5G nevídané perspektívy s 5 Mpx ultra širokouhlým fotoaparátom so 115° uhlom záberu, ktorý je podobný ako v ľudskom oku, takže je schopný pojať snímané objekty v oveľa širšom rozsahu. Samsung Galaxy A22 5G vás bude baviť každý deň.    

S telefónom Samsung Galaxy A22 5G vytvoríte fotografie s umeleckou hĺbkou

Vytvárajte portréty s pridanou estetickou hodnotou. Samsung Galaxy A22 5G disponuje 2 Mpx Depth fotoaparátom, ktorý vám umožní upravovať hĺbku ostrosti na vašich snímkach len pomocou jednoduchého dotyku. Rozostrené pozadie sa postará o lepšie vyniknutie objektu vášho záujmu a dodá mu umelecký ráz.      

Inteligentná batéria, ktorá vydrží celý deň

Nech už budete robiť čokoľvek – natáčať, fotografovať, počúvať hudbu, sledovať filmy cestou z práce alebo preberať dôležitý projekt v dlhom video hovore, váš mobil s dobrým fotoaparátom Samsung Galaxy A22 5G bude vždy pripravený vám poslúžiť. Jeho 5 000 mAh batéria vydrží skutočne dlho, a keby jej náhodou došla energia, praktické 15 W rýchle nabíjanie jej navráti stratenú silu.    

Mobilný telefón Samsung Galaxy A22 5G pracuje vždy na plný výkon

Neobmedzujte sa. Mobilný gaming bude s osemjadrovým procesorom a 4 GB RAM neuveriteľne rýchly. A na svoje videá či fotky budete mať v mobilnom telefóne Samsung Galaxy A22 5G dostatok miesta na 64 GB internej pamäti.    

Viacvrstvové zabezpečenie Samsung Knox

Aplikácia Samsung Knox je vyvinutá priamo pre telefóny Galaxy, aby dokázali čeliť nielen škodlivým hrozbám, ale najmä chránili vaše citlivé dáta. Platforma je zabudovaná do hardvéru a softvéru zariadenia, takže váš smartfón je chránený už od prvého zapnutia.    

 

Parametre a špecifikácia  

Konštrukcia

Typ  Dotykový displej

Výška  167,2 mm

Šírka  76,4 mm

Hĺbka  9 mm

Hmotnosť  203 g

Farba  Biela

Obsah balenia

Príslušenstvo v balení  Nabíjačka (adaptér s káblom)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!