• Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Green

Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Green

  • Výrobca: Apple
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • 1,230.00 € s DPH


Apple iPhone 13 Pro Max 128GB

 

Elegantnému dizajnu Apple iPhonu 13 Pro Max vládne zdokonalená sústava fotoaparátov, ktorá zaistí perfektnú úroveň vašej tvorby - či už sa práve sústredíte na makro fotenie jemných detailov, užívate si krásnu mestskú panorámu alebo fotíte selfie. Perlou medzi funkciami fotosústavy je najmä filmársky režim, ktorý ponúka množstvo efektov na profesionálnej úrovni. Medzi ne patrí aj voľba hĺbky ostrosti, vďaka ktorej sa môžete hrať so zaostrením jednotlivých predmetov, ktoré ste práve zachytili. Nesklame vás ani rýchlosť smartfónu pri sťahovaní či streamovaní dát.

 

Živé farby

Displej ponúkne realistické zobrazenie, perfektný kontrast, pôsobivé rozlíšenie a až neuveriteľnú vernosť farieb. OLED technológia zaistí, že čierna bude skutočne temne čierna a biela žiarivo biela. Múdra funkcia displeja zvýši jeho frekvenciu, keď práve potrebujete brilantný grafický výkon. Naopak ju zníži vo chvíli, keď grafika nie je rozhodujúca. Svoju rolu hrá aj rýchlosť pohybu prstom pri posúvaní. 

Živé barvy

Nechtaje vyniknuť detaily

Ultraširokouhlý fotoaparát so špičkovým objektívom v kombinácii s automatickým zaostrovaním zaostrí aj na dvojcentimetrovú vzdialenosť. Vďaka tomu aj z tých najmenších detailov môžete vykúzliť dych vyrážajúce fotky. Kvapka rosy alebo snehová vločka razom získajú na výnimočnosti. Rovnako podmanivé sú makro videá – časozberné aj spomalené. 

Nechte vyniknout detaily

 

Osobitné kuzlo nočného fotenia

So slabým svetlom si hravo poradí širokouhlý fotoaparát s menšou clonou a rýchlejší snímač. Nočný režim navyše využíva LiDAR skener a automatické zaostrovanie. Výsledkom sú pôsobivé fotky a videá. Všetko je krásne ostré a s mnohými detailmi. Kvalite pomôže aj Deep Fusion, ktorý analyzuje pixely z rôznych expozícií a to najlepšie z nich potom spojí do finálnej fotky.

Osobité kouzlo nočního focení

Teleobjektiv s optickým zoomom

Fotoaparát s teleobjektívom ponúkne trojnásobný optický zoom, ktorý je ideálny ako pre klasické portréty, tak aj pre objekty v diaľke. Pri bližších objektoch skúste portrétny režim, v ktorom si ľahko nastavíte efekt bokeh a môžete jednoducho vyskúšať rôzne efekty štúdiového nasvietenia, vrátane mnohých možností kompozície. 

Teleobjektiv s optickým zoomem

 

Kreatívny filmársky režim

Vo filmárskom režime môžete natáčať fotoaparátom s teleobjektívom, širokouhlým fotoaparátom, alebo TrueDepth fotoaparátom. Telefón videa natočí s malou hĺbkou ostrosti, vrátane schopnosti automaticky preostrovať medzi subjektmi. Akonáhle sa v zábere objaví nový subjekt, kamera naň zaostrí. Efekt hĺbky ostrosti môžete doladiť navyše aj po natáčaní.

Kreativní filmařský režim

Ešte dokonalejšie fotky

Smart HDR 4 ťaží z výkonu Neural Enginu a každú časť fotky ladí zvlášť. Automaticky upraví individuálne nastavenia hneď pre niekoľko ľudí v danom zábere. Softvér doladí svetelnosť, kontrast alebo tón pleti. Fotografické štýly následne na fotku môžu aplikovať vaše individuálne nastavenia, stačí si len vybrať z predvolieb.

Ještě dokonalejší fotky

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!