• Xiaomi 11 Lite 5G NE 6GB/128GB Black

Xiaomi 11 Lite 5G NE 6GB/128GB Black

  • Výrobca: Xiaomi
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • 306.00 € s DPH


Xiaomi 11 Lite 5G NE 6GB/128GB Black

 

Ultratenká konštrukcia v kombinácii s matným skleneným povrchom a tenučkým rámčekom displeja zaručene upúta pozornosť. Môžete si vybrať hneď zo štyroch farebných variantov – zvolíte klasickú čiernu, pastelovú ružovú, jemnú fialovú alebo snáď trblietavú bielu? S trojitou fotosústavou môžete navyše pustiť uzdu vašej fantázie a tvoriť jedinečné fotky aj videá v perfektnej kvalite. Vyskúšajte nové originálne filtre alebo foťte aj v noci, výsledok bude vždy perfektný. Nemusíte sa báť ani náročnejších úkonov, výkonný procesor všetko zvládne ľavou zadnou.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 6GB/128GB

Ľahký dizajn vo sviežich farbách

Xiaomi 11 Lite 5G NIE prichádza v štyroch farebných variantoch, ktoré sa hodia k vášmu štýlu. Odtiene Truffle Black, Bubblegum Blue a Peach Pink sa v tejto generácii vracajú, Xiaomi 11 Lite 5G NIE sa však svetu odhalia aj v jednej úplne novej farbe – Snowflake White. Táto nová farba pripomína matný sklenený povrch pokrytý snehovými vločkami, ktoré sa pri pohľade pod uhlom trblietajú

Lehký design ve svěžích barvách

Elegantná línia

Hrúbka iba 6,81 milimetrov a váha len 158 gramov – ultratenké a ultraľahké telo modelu Xiaomi 11 Lite 5G NIE prináša čistý a osviežujúci vzhľad, ktorý je ako pútavý, tak pohodlný na uchopenie. Okraje displeja telefónu sú neuveriteľne tenké, ich šírka je iba 1,88 milimetrov. Xiaomi 11 Lite 5G NIE tak dosahuje vynikajúcu rovnováhu medzi schopnosťami a dizajnom.

Elegantní linie

 

Verné zobrazenie farieb

Xiaomi 11 Lite 5G NIE je vybavený 6,55-palcovým plochým AMOLED displejom a podporuje technológiu Dolby Vision. Táto kombinácia je tým pravým prostredníkom pre vizuálny zážitok vyššej úrovne. Vďaka širokému farebnému gamutu DCI-P3 a 10-bitovej farebnej hĺbke TrueColor dokáže Xiaomi 11 Lite 5G NIE zobraziť ohromujúcich 1,07 miliardy farieb pri vysokom stupni presnosti farieb. Aby toho nebolo málo, obrazovka ponúka aj vysokú 90Hz obnovovaciu a 240Hz dotykovú vzorkovaciu frekvenciu, ktorá vás bude baviť vďaka výrazne zníženému oneskoreniu a zadrhávaniu.

Věrné zobrazení barev

Popustite uzdu kreativite

Xiaomi 11 Lite 5G NIE pokračuje v tradícii inovatívnych funkcií fotoaparátu a je ohromujúcim nástrojom pre mládež s citom pre štýl. Tento šikovný telefón je vybavený trojitou zostavou fotoaparátov, ktorá zahŕňa hlavný 64Mpx fotoaparát, 8Mpx ultra širokouhlý fotoaparát a 5Mpx telemakro šošovku, ktoré zlepšia vaše zorné pole, a dovolí vám bez akýchkoľvek limitov zachytiť okolitý svet.

Nočný režim

V noci dokáže Xiaomi 11 Lite 5G NIE zhotovovať ostré zábery pomocou širokouhlého aj predného fotoaparátu, a to aj za zhoršených svetelných podmienok. Vďaka funkciám fotoaparátu, vrátane Al kina na jedno kliknutie, filmových filtrov Cinematic a nového režimu Vlog, je ľahké zachytiť filmové zábery z vášho každodenného života, ktoré by mohli konkurovať profesionálom. Alebo si môžete nájsť novú cestu sebavyjadrenia vďaka zachyteniu vášho sveta prostredníctvom jedného z perfektných objektívov.

Noční režim

 

Extrémny výkon a rýchle nabíjanie

Nechajte sa okúzliť neuveriteľne rýchlym výkonom, ktorý vám sprostredkuje mobilná platforma Qualcomm Snapdragon™ 778G 5G. Tento výkonný čip radu 7 je dodávaný so šiestou generáciou Qualcomm Al Engine, ktorá poskytuje AI výkon až 12TOPS a podporuje Dual SIM Dual 5G. Napriek svojmu výkonu je Xiaomi 11 Lite 5G NIE energeticky úsporný. Vďaka veľkej batérii s kapacitou 4 250 mAh, ktorá podporuje rýchle 33wattové rýchle nabíjanie vydrží telefón v prevádzke celý deň.

Extrémní výkon a rychlé nabíjení

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!