• Huawei Y6s Dual SIM Blue

Huawei Y6s Dual SIM Blue

  • Výrobca: Huawei
  • Dostupnosť: Skladem
  • Stav produktu: Nový
  • 107.00 € s DPH


Huawei Y6s Dual SIM Blue

 

Nechajte sa očariť veľkým displejom. Smartfón Huawei Y6s je ideálny na celodennú zábavu s telefónom v ruke. Či už cestujete, alebo si len chcete skrátiť dlhú chvíľu hovorom s priateľmi, zaručene vás nesklame. Vnútri sa nachádza osemjadrový procesor s frekvenciou až 2,3 GHz a 3 GB operačná pamäť. Spoločne zaisťujú spoľahlivý a rýchly výkon aj pri hraní náročných hier, sledovaní online videí alebo multitaskingu. Základnú pamäť 32 GB môžete rozšíriť microSD kartou až o 512 GB. Samozrejmosťou je funkcia dual SIM na uloženie a používanie dvoch SIM kariet v jednom zariadení.  

Kľúčové vlastnosti

Veľký displej

Rýchly a stabilný chod

Možnosť rozšírenia pamäte microSD kartou až o 512 GB

Dual SIM  

Displej smartfónu odomknete v zlomku sekundy odtlačkom prsta alebo tvárou.  

Veľký displej

Na displeji s uhlopriečkou 6,09 palca je radosť hrať, sledovať videá aj prechádzať internet, perfektne sa vám bude tiež písať priateľom na sociálnych sieťach. HD rozlíšenie je zárukou kvalitného obrazu. Vďaka veľkej uhlopriečke z telefónu vždy vyťažíte maximum.    

Vysoká kapacita

Ukladajte si všetky hry, hudbu, aplikácie, fotografie a ďalšie súbory a dokumenty do priestrannej internej pamäte s kapacitou 32 GB. A ak vám náhodou začne dochádzať miesto, nie je nič jednoduchšie než do telefónu vložiť microSD kartu a rozšíriť priestor o ďalších 512 GB.    

Jednoduché odomykanie

Nastavte si svoj jedinečný a originálny odtlačok prsta a majte istotu, že sa k údajom v telefóne nedostane nikto nepovolaný. Čítačka odtlačkov prstov vám prístroj odomkne v zlomku sekundy. Prípadne môžete zvoliť odomykanie tvárou, ktoré je rovnako jednoduché a pohodlné.    

HUAWEI SuperSound

Ponorte sa do melódií obľúbených skladieb a vychutnajte si hudbu aj bez slúchadiel naplno. Špičkový zvuk SuperSound zaručí silné a bohaté tóny, a to ako u hudby, tak u hier, videí i samotného zvonenia.    

Dvojica fotoaparátov

Na telefóne nájdete dva fotoaparáty. Na zadnej strane sa nachádza 13 Mpx kamera na zachytenie každého detailu vášho života i drobností, ktoré by ste inak bez povšimnutia prešli. Vpredu je umiestnená 8 Mpx kamera, ktorá sa perfektne hodí na videochaty alebo tvorbu selfie snímok a nových profilovek na sociálne siete.    

Dlhá výdrž batérie

Batéria s kapacitou 3 020 mAh a inteligentnou optimalizáciou výkonu zaistí telefónu funkčnosť od rána do večera. Používajte ho počas celého školského alebo pracovného dňa, bez toho aby ste pri sebe museli stále nosiť nabíjačku.    

EMUI 9.1

Vyťažte zo svojho telefónu maximum. Prehľadné a ľahko ovládateľné prostredie EMUI 9.1 vám ponúkne ďalšie skvelé funkcie, napr. klonovanie telefónu, navigáciu gestami po celom displeji a mnoho ďalšieho.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!