• Sony Xperia XA Single SIM Rose Gold

Sony Xperia XA Single SIM Rose Gold

  • Výrobca: Sony
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • 125.00 € s DPH


Sony Xperia XA Single SIM Rose Gold

 

Smartphone príjemného vzhľadu a bez rušivých hrán. Displej plynulo prechádza do rámika, takže sledovanie obsahu na ňom nič neruší. Telefón je dostupný v štyroch farebných prevedeniach. Fotografovať možno prostredníctvom špeciálneho zabudovaného tlačidla. Fotoaparát dokáže automaticky zaostrovať a nedostatok svetla preň nie je žiadny problém. Smartphone disponuje inteligentnou batériou, ktorá aj po 10 minútach nabíjania vydrží pracovať až 5,5 hodiny.

 

Vytvorený so zmyslom pre design a pohodlie

Smartphone Xperia XA vás určite nesklame. Má podmanivý displej, hladké zakrivené plochy a jeho veľkosť umožňuje pohodlné ovládanie jednou rukou.

 

Plynulosť, elegancia a komfort

Na tomto telefóne nenájdete žiadne hrany. Na displeji, plynule prechádzajúcom do zaobleného rámika, je sledovanie akéhokoľvek obsahu príjemné a prirodzené.

 

Farebné odtiene

Môžete si vybrať zo štyroch farebných prevedení – uhľovo čiernej, snehobielej alebo elegantnej limetkovej či ružovej. Farba nepokrýva len zadnú časť telefónu, ale nachádza sa aj okolo displeja a na obrazovke.

 

Fotoaparát, ktorý je vždy pripravený

Instantné fotografovanie vám umožní špeciálne tlačidlo pripravené zachytiť každý dôležitý okamih vášho života.

 

Zaostrite na detail

Hybridné zaostrovanie fotoaparátu dokáže za zlomok sekundy a bez rozmazania zmraziť každý akčný moment. Zaostrovanie pokrýva celú plochu záberu, takže sa môžete zamerať aj na objekt nachádzajúci sa v jeho samotnom okraji.

Nočná fotografia

Selfies z večierkov a zábery nočného mesta budú vďaka vysoko citlivým snímačom jasné a ostré. Nedostatok svetla je pre fotoaparát tohto mobilného telefónu hračkou.

 

Naozaj dobrý výkon

S plnou batériou telefón vydrží pracovať dva dni. Pokiaľ na to nemáte možnosti, aj 10 minút nabíjania postačí na 5,5 hodín činnosti smartphonu. Využívajte svoj nový mobilný telefón bez potreby neustáleho nabíjania. Počúvajte, telefonujte, zabávajte sa.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!