• Xiaomi 12T 8GB/128GB Blue

Xiaomi 12T 8GB/128GB Blue

  • Výrobca: Xiaomi
  • Dostupnosť: Skladem
  • Stav produktu: Nový
  • 490.00 € s DPH


Xiaomi 12T 8GB/128GB

 

Nadupaný mobilný telefón je neoceniteľným a všestranným pomocníkom pre každodenný život. Vďaka špičkovej čipovej sade je prevádzka veľmi efektívna. Snímanie fotografií a videí, streamovanie, načítanie dát z úložiska, to všetko je priam bleskovo rýchle. Zároveň je však prevádzka telefónu energeticky úsporná, čo má za následok dlhú výdrž. Opätovné nabíjanie doplna je hotové už za pár minút. Prístroj disponuje kvalitným displejom, ktorý má vysoké rozlíšenie a zobrazí až 82 miliárd farieb, dokonalé detaily aj vysoký kontrast. Kryje ho odolné Corning Gorilla Glass 5. Celkový dizajn telefónu je veľmi jednoduchý a elegantný. Obrovskou prednosťou je profesionálny fotoaparát, s ktorým zachytíte každý radostný okamih vo vašom živote, a to aj za zhoršených podmienok.

 

Luxusný vzhľad

Jednoduchý, veľmi elegantný dizajn podčiarkuje zadná strana z antireflexného skla. Displej je ochránený sklom, ktoré je vyrobené z odolného Corning Gorilla Glass 5.

obr Xiaomi 12T 8GB/128GB

Rýchly a efektívny

Prvotriedna čipová súprava je zárukou maximálneho výkonu, efektívnej prevádzky a dokonalého užívateľského zážitku. Nezáleží na tom, či práve robíte fotografie a videá, sledujete filmy alebo pracujete. Všetko je priam bleskovo rýchle.

 

obr Xiaomi 12T 8GB/128GB

Dokonalý displej

Displej, ktorý disponuje viac ako 68 miliardami farieb, to je záruka nevšedného zážitku. Živé farby, dokonalá čistota, farebné detaily a vysoký kontrast sú v kombinácii s technológiou, ktorá pomáha maximalizovať výdrž batérie, čerešničkou na torte tohto smartfónu.

 

obr Xiaomi 12T 8GB/128GB

 

Profesionálny fotoaparát

Vďaka profesionálnemu širokouhlému fotoaparátu, 8MP ultraširokouhlému fotoaparátu a 2MP makro fotoaparátu zachytíte každučký dôležitý okamih vášho života. Výsledné snímky budú čisté, zachytené do posledného detailu. A zúfať si nebudete ani za zlých svetelných podmienok. Nočný softvér si s nimi hravo poradí.

Profesionálny fotoaparát

Super rýchle nabíjanie

Batéria s dlhou výdržou a super rýchle nabíjanie, to je kombinácia, ktorú určite oceníte. Telefón vydrží až 13,5 hodiny v prevádzke so zapnutou obrazovkou a opätovne úplne nabitý je iba za 19 minút!

Super rýchle nabíjanie

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!