• Samsung Galaxy Tab S8 SM-X706BZSAEUE Graphite

Samsung Galaxy Tab S8 SM-X706BZSAEUE Graphite

  • Výrobca: Samsung
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • 770.00 € s DPH


Samsung Galaxy Tab S8 SM-X706B

 

Pracujte, tvorte a užívajte si nekonečné možnosti zábavy. Tento tablet s prvotriednym výkonom vás nesklame za žiadnej situácie. Vďaka priloženému peru S Pen na ňom môžete pohodlne upravovať fotografie, písať alebo maľovať. Výkonná kamera je ideálna pre vyhotovenie fotiek, videí a umožní vám vychutnávať si videohovory v maximálnej kvalite. Špičkový displej s vysokým rozlíšením spoločne s mimoriadnym výkonom a kvalitnými reproduktormi. Tento tablet predurčuje k hraniu hier či sledovaniu videí a filmov v skvelej kvalite. Samozrejmosťou je potom kompatibilita s ostatnými produktami Samsung Galaxy, ako sú chytré hodinky, mobilný telefón či slúchadlá. V neposlednom rade oceníte veľmi elegantný dizajn s tenkými líniami, vďaka čomu budete môcť tablet pohodlne brať všade so sebou. 

Samsung Galaxy Tab S8 SM-X706BZSAEUE

Pracujte a bavte sa bez obmedzenia

Tento výkonný tablet vás bude sprevádzať po celý deň. Jeho pracovnú plochu si môžete ľubovoľne upraviť a využívať zároveň taký počet okien, aký zrovna potrebujete. V jednu chvíľu tak môžete volať s kolegami, surfovať na webe a súčasne pracovať na vašom projekte. A keď práci odzvoní, tento tablet vám umožní užívať si nekonečnú zábavu pri sledovaní filmov či hraní hier. 

Pracujte a bavte sa bez obmedzenia

Buďte kreatívni

Tablet je dodávaný s perom S Pen, ktorý vám uľahčí každodenný život. S jeho pomocou si môžete do tabletu písať poznámky, tvoriť profesionálne ilustrácie, kresliť pre zábavu alebo upravovať fotografie a videá. Keď s perom zrovna nebudete pracovať, stačí ho magneticky prichytiť k tabletu, kde sa sám nabije k ďalšiemu používaniu. 

Buďte kreatívni

Mimoriadny výkon

Vynikajúca obnovovacia frekvencia, výkonný procesor, operačný systém Android displej s vysokým rozlíšením robia z tohto tabletu plnohodnotný pracovný nástroj. V priebehu práce a zábavy vás tak nič nebude limitovať a vďaka kompaktným rozmerom budete môcť tablet jednoducho prenášať napríklad na schôdzky. K tabletu je možné naviac pripojiť pokročilý ochranný kryt s klávesnicou a touchpadom, vďaka ktorému získate výhody notebooku (kryt nie je súčasťou balenia). 

Mimoriadny výkon

Natáčajte 4K videá

Tablet disponuje neobvykle výkonným fotoaparátom a funkciou Auto Framing. Je schopný natáčať videá v 4K kvalite, takže na ňom budete môcť jednoducho fotiť fotografie aj natáčať videá v ako profesionáli. Tie potom môžete jednoducho upraviť pomocou S Pen v najrôznejších aplikáciách. 

Natáčajte 4K videá

Kompatibilita s ostatnými zariadeniami

Tento tablet môžete jednoducho prepojiť s ostatnými produktami Samsung Galaxy a mať všetky informácie aj funkcie krásne pri ruke. Tablet je kompatibilný nielen s chytrým telefónom, ale aj s hodinkami či slúchadlami

Kompatibilita s ostatnými zariadeniami

Rodina Samsung Galaxy Tab S8

Bude vám stačiť 11palcový TabS8, stredný model S8+ s uhlopriečkou 12,4 palca, alebo siahnete radšej po verzii S8 Ultra s uhlopriečkou 14,6 palcov? Môžete si taktiež vybrať z 2 farebných prevedení a možnosťou internetového pripojenia, ale aj z rôznych veľkostí vnútornej pamäte. 

Rodina Samsung Galaxy Tab S8

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!