• Samsung Galaxy S20 Ultra 5G G988B 12GB/128GB Dual SIM Grey

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G G988B 12GB/128GB Dual SIM Grey

  • Výrobca: Samsung
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • Darček: Nabíjačka Gembird bezdrôtová Qi, 5W
  • 815.00 € s DPH


Súvisiace produkty

Nillkin Twinkle Puzdro pre Samsung Galaxy S20 Ultra Rainbow

Nillkin Twinkle Puzdro pre Samsung Galaxy S20 Ultra Rainbow

9.00 € Bez DPH: 7.50 €

Nillkin Ming Book Puzdro pre Samsung Galaxy S20 Ultra Apricot

Nillkin Ming Book Puzdro pre Samsung Galaxy S20 Ultra Apricot

12.00 € Bez DPH: 10.00 €

Nillkin Super Frosted Puzdro pre Samsung Galaxy S20 Ultra Peacock Blue

Nillkin Super Frosted Puzdro pre Samsung Galaxy S20 Ultra Peacock Blue

8.00 € Bez DPH: 6.67 €

Samsung Clear Puzdro pre Samsung Galaxy S20 Ultra Transparent

Samsung Clear Puzdro pre Samsung Galaxy S20 Ultra Transparent

13.00 € Bez DPH: 10.83 €

Trojvrstvové jednorazové rúško

Trojvrstvové jednorazové rúško

0.10 € Bez DPH: 0.08 €

Samsung Power Bank Type C 10000mAh Silver

Samsung Power Bank Type C 10000mAh Silver

18.30 € Bez DPH: 15.25 €

Nillkin Super Frosted Puzdro pre Samsung Galaxy S20 Ultra Black

Nillkin Super Frosted Puzdro pre Samsung Galaxy S20 Ultra Black

8.00 € Bez DPH: 6.67 €

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G G988B 12GB/128GB Dual SIM

 

Inteligentný telefón od spoločnosti Samsung vás jednoznačne uchváti svojim fotoaparátom. So 108 Mpx objektívom zachytíte každý detail tak ostro a živo, že nebudete veriť svojim očiam. Fotografie si môžete približovať a nachádzať na nich ďalšie a ďalšie maličkosti, ktoré ste si pri fotení vôbec nevšimli. Skvelé rozlíšenie má aj video, ktoré disponuje rôznym režimami a vychytávkami. Telefón podporuje najrýchlejšiu sieť 5G, s ktorou bude sťahovanie filmov otázkou niekoľkých sekúnd. Všetko je zabezpečené inovovanou technológiou Knox, ktorá do telefónu nepustí nič, čo tam nepatrí.

 

Ešte väčší obraz

Detailný 6,9" displej s technológiou AMOLED a dokonale plynulou obnovovacou frekvenciou 120 Hz natiahli vývojári na celú prednú stranu smartfónu. Selfie fotoaparát je vsadený priamo do displeja a miniatúrne rámčeky okolo si ani nevšimnete. Obrazovka vyžaruje menšie množstvo škodlivého modrého svetla, takže vás ani pri dlhodobej práci nebudú bolieť oči. Pre maximálne pohodlie a čo najrýchlejšie odomykanie je čítačka odtlačkov prstov zabudovaná priamo v displeji.

 

Obrovské rozlíšenie fotoaparátu

Hlavný fotoaparát disponuje štyrmi objektívmi a neuveriteľným rozlíšením 108 Mpx. Navyše môžete obraz až desaťkrát opticky priblížiť a objaviť detaily, o ktorých ste nemali ani tušenie. Pri zlých svetelných podmienkach vytvorí inteligentná technológia niekoľko snímok, ktoré zlúči do jednej. Takto je možné minimalizovať rozostrenie aj šum a maximálne zvýrazniť všetky objekty na fotografii.

 

Pripravte sa na budúcnosť videa

Šestnásťkrát detailnejšie videá, než na aké ste boli doposiaľ zvyknutí vo Full HD? S 8K rozlíšením sa tento neuveriteľný sen stáva realitou. Jednoducho môžete nakrúcať videá so špičkovou kvalitou, ktoré sa stanú hitom medzi vašimi priateľmi. Navyše je možné z videa získať fotografie s rozlíšením 33 Mpx a svoje najpríjemnejšie spomienky budete mať zachytené nielen na videu, ale aj na snímke.

Stabilné snímky aj z ruky

K lepšiemu výkonu fotoaparátu pomáha aj optická stabilizácia a väčší senzor. Dobrodružné a športové zážitky zachytíte tak ostro a živo ako profesionálny kameraman. Stačí aktivovať mód Super Steady a telefón už všetko zariadi za vás. 

 

Zachyťte jeden okamih niekoľkokrát

Ďalším vylepšením je režim Single Take. Po jeho aktivácii stačí približne desať sekúnd pohybovať telefónom tak, aby ste zachytili celú scénu. Umelá inteligencia vytvorí niekoľko krátkych videí a fotografie z rôznych uhlov a s rôznym nastavením. Vy si potom môžete z výslednej galérie vybrať to, čo sa vám páči najviac. 

Zabezpečený

Všetko, čo sa týka smartfónu Samsung  Galaxy S20 Ultra je v maximálnom bezpečí. K svojim súborom sa dostanete len po zadaní vopred nastaveného PINu, hesla alebo gesta. Všetko zabezpečenie prešlo inováciou a je ešte spoľahlivejšie ako predtým. Softvér i hardvér je chránený bezpečnostnou technológiou Knox, ktorá odolá všetkým útokom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!