• Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6GB/128GB Black

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6GB/128GB Black

  • Výrobca: Xiaomi
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • 247.00 € s DPH


Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6GB/128GB

 

Funkciami a technológiami nadupaný Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G je odetý do páčivého dizajnu. Tenké telo skrýva výkonný 6 nm procesor MediaTek Dimensity 1080 s 5G, batériu s kapacitou 5 000 mAh alebo špičkový trojitý fotoaparát s rozlíšením 50 MPx. Výnimočný je aj 6,67-palcový AMOLED displej s kontrastným pomerom 5 000 000:1 a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Potrebnú energiu telefónu bleskovo doplníte vďaka turbo 67W nabíjaniu. Táto varianta ponúka 6 GB a interné úložisko s kapacitou 128 GB.

Bleskurýchly procesor

Nezadržateľný výkon 6 nm procesora MediaTek Dimensity 1080 s 5G telefónu pomáha s perfektne plynulým chodom aj pri tých najnáročnejších operáciách. Práca s videami, fotografiami alebo hranie hier prebieha vždy plynule a ničím nerušene. Navyše procesor nielen, že zvyšuje rýchlosť, ale aj znižuje spotrebu energie, a tak zaistí telefónu dlhšiu výdrž.

Bleskurýchly procesor

Špičkový fotoaparát

Snímajte perfektne ostré fotografie a natáčajte úžasné videá vďaka pokročilému trojitému fotoaparátu s rozlíšením 50 MPx. Telefón je obdarený IOS funkciou, ktorá minimalizuje otrasy a umožňuje zachytiť viac svetla, čo prináša významné zlepšenie kvality. K dokonalým snímkam dopomáhajú aj 8-Mpx ultraširokouhlý fotoaparát a 2-Mpx makrofotoaparát. Nechýba ani predná 16-Mpx selfie šošovka.

Špičkový fotoaparát

 

AMOLED displej

Dokonalé zobrazenie ponúka špičkový 6,67-palcový AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Pokročilé technológie dokážu vykresliť a zobraziť väčšiu škálu farieb a väčšie kontrastné detaily. Kontrastný pomer dosahuje pomer 5 000 000:1.

AMOLED displej

Dostatok miesta

Xiaomi Redmi Note 12 Pre 5G v sebe skvele snúbi svižný chod a veľké úložisko. Táto varianta ponúka 6 GB RAM a interné úložisko s kapacitou 128 GB.Uchovať si tak môžete mnoho dôležitých informácií či spomienky v podobe fotografií a videí. Všetko dôležité tak budete mať stále pri sebe.

Dostatok miesta

 

Pripojenie 5G

Vďaka podpore rýchlejšieho a stabilnejšieho pripojenia 5G budete pripravení na budúcnosť. Kratšia doba odozvy a vyššia rýchlosť sťahovania sú čím ďalej tým žiadanejšie.

Pripojenie 5G

Turbo nabíjanie

Telefón je vybavený rýchlým nabíjaním. Dočerpať potrebnú energiu môžete vďaka turbo 67-W nabíjaniu behom chvíľky. Dlhé hodiny nabíjania sú už dávno minulosťou. Postačí iba 15 minút.

Turbo nabíjanie

 

Perfektný zvuk aj obraz

Obraz ostrý a plynulý a zvuk ako v kine si môžete vychutnať vďaka spolupráci s HDR10+. Technológia Dolby Vision a Dolby Atmos s duálnymi reproduktormi ponúkajú neprekonateľný zážitok zo sledovania aj počúvania.

Perfektný zvuk aj obraz

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!