• Xiaomi 12 Lite 8GB/128GB Black

Xiaomi 12 Lite 8GB/128GB Black

  • Výrobca: Xiaomi
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • Darček: Bezdrôtova nabíjačka
  • 297.00 € s DPH


Xiaomi 12 Lite 8GB/128GB

Prvé, čo vás na tomto chytrom mobilnom telefóne zaujme je jeho ultratenký, elegantný dizajn, ploché hrany a matná zadná strana s jemným farebným prechodom. Vnútri sa skrýva nadupaná čipová súprava, vďaka ktorej je manipulácia s telefónom veľmi rýchla a efektívna. Displej zobrazí až 68 miliárd farieb, sýte tóny a perfektný kontrast. Rýchla obnovovacia frekvencia zaistí plynulé listovanie. Moderné technológie účinne chránia vaše oči. Duálne stereo reproduktory a priestorový zvuk oceníte pri počúvaní hudby aj pri sledovaní filmov. Čerešničkou na torte je trojitý fotoaparát, vďaka ktorému budú vaše fotky vždy dokonale zaostrené, s výborným svetlom. Špeciálny mód na fotenie selfie snímok určite oceníte rovnako, ako profesionálny editor.

 

Elegantný dizajn

Jednoduchý ultratenký dizajn je veľmi elegantný. Ploché hrany a niekoľko farebných prevedení, v kombinácii so zadným krytom, ktorý má matný farebný prechod, dodávajú telefónu originálny vzhľad.

Elegantný dizajn

Perfektný výkon

Výkonná čipová súprava a viacvrstvový chladiaci systém, ktorý odvádza prebytočné teplo, to je záruka maximálneho výkonu bez obmedzenia. Kapacita batérie hravo zvládne celodenné používanie a telefón je opätovne nabitý za pár minút. Systém šikovného nabíjania sa navyše naučí rutinu nočného nabíjania, pri ktorom chráni zdravie batérie.

obr Xiaomi 12 Lite 8GB/128GB

AMOLED displej

Ďalším dôvodom perfektného zážitku je AMOLED displej, ktorý zobrazuje až 68 miliárd farieb v jasných, sýtych odtieňoch. Vďaka rýchlej obnovovacej frekvencii je listovanie aj prehrávanie plynulé. Displej disponuje technológiou, ktorá účinne chráni váš zrak aj pri celodennom používaní.

 

obr Xiaomi 12 Lite 8GB/128GB

Trojitý fotoaparát

Vďaka trojitému fotoaparátu s pokročilými technológiami budú vaše fotografie vždy dokonalé. S kombináciou hlavného 108MP fotoaparátu, 8MP širokouhlého fotoaparátu a 2MP makro fotoaparátu zachytíte každý detail. Technológie ako je automatické zaostrovaniesledovanie očí či snímanie pohybu vám v tom pomôžu

 

Trojitý fotoaparát

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!