• Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6GB/128GB Black

Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6GB/128GB Black

  • Výrobca: Xiaomi
  • Dostupnosť: Skladem
  • Stav produktu: Nový
  • 322.00 € s DPH


Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6GB/128GB 

 

Veľký displej plný farieb je umiestnený v prekvapivo tenkom tele a iba malý priestor ponecháva prednému fotoaparátu. Obrazovka s vysokým rozlíšením pracuje plynulo a vďaka snímačom okolia upravuje jas tak, aby bol pohľad na displej vždy príjemný. Trojitý zadný fotoaparát zvládne ultraširokouhlé aj makro fotenie a pre nakrúcanie videí má pripravené nepreberné množstvo režimov, s ktorými si užijete veľa zábavy. Nechýba batéria s dlhou výdržou a rýchlym nabíjaním, kvalitné reproduktory a čítačka odtlačkov prstov dômyselne schovaná v tlačidle odomykania.

 

 

Menší telefón s väčším displejom

Čo najväčší displej a zároveň čo najľahšie a najmenšie telo telefónu? Túto neľahkú úlohu sa vývojárom v Xiaomi podarilo splniť na jednotku. Mi 11 Lite je na šírku hrubý iba 6,81 mm a kamera prečnieva len o 1,77 mm. 6,55" displej má miniatúrny rámček s hrúbkou 1,88 mm a predná kamera je umiestnená vo výreze. Skrátka na telefóne nenájdete ani milimeter zbytočného priestoru. 

Menší telefón s väčším displejom

 

Farby ako v skutočnosti

Prezeranie fotografií aj sledovanie filmov na displeji AMOLED získa úplne iný farebný rozmer. Vďaka technológii TrueColor, 10 bitovej farebnej hĺbke a farebnému gamutu DCI-P3 získajú farby dokonalo reálne podanie. Navyše je prichystaný špeciálny režim pre čítanie a pre príjemnejšie sledovanie na priamom slnečnom svetle. 

Farby ako v skutočnosti

Po všetkých stránkach dokonalý displej

Vďaka 90Hz obnovovacej frekvencii displeja sa všetok obsah obrazovky bude pohybovať absolútne plynulo, zatiaľ čo 240 Hz vzorkovacia frekvencia zaistí okamžitú odozvu na dotyk vášho prsta. Okrem plynulého obrazu vás čaká ešte viac farebných detailov s funkciou HDR10 a vysoké rozlíšenie Full HD+. 

Po všetkých stránkach dokonalý displej

 

Staňte sa režisérom

Trojica objektívov spoločne tvorí zadný fotoaparát, ktorý dokáže nafotiť makro snímky, ultraširokouhlé fotky aj obrázky s rozlíšením 64 Mpx. S predným fotoaparátom vytvoríte detailné selfie snímky. K dispozícii budete mať množstvo filtrov a režimov, s ktorými vytvoríte originálne 4K videá. Vyskúšajte napríklad Nočný časozber, Zmrazenie času alebo Paralelný svet.  

Staňte sa režisérom

Dlhá výdrž, krátke nabíjanie

Chcete si vychutnať filmový maratón alebo neprerušované počúvanie hudby? So 4 250 mAh batériou nie je nič jednoduchšie. Navyše 33 W rýchlonabíjačka zaistí, že Mi 11 Lite nikdy nezostane vybitý príliš dlho. Sledovanie aj počúvanie si užijete ešte viac s dvojicou reproduktorov. 

Dlhá výdrž, krátke nabíjanie

 

Zachová si chladnú hlavu aj pri vysokej záťaži

Procesor Qualcomm Snapdragon 780G stojí za stálym výkonom, rýchlosťou a spoľahlivosťou telefónu. Pomáha mu technológia LiquidCool, ktorá dohliada na to, aby teplota telefónu zostala v bezpečných medziach aj pri niekoľkohodinovom hernom maratóne. Smartfón navyše podporuje vysokorýchlostné 5G pripojenie na internet, takže sťahovanie aj nahrávanie súborov bude otázkou niekoľkých okamihov. 

Zachová si chladnú hlavu aj pri vysokej záťaži

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!