• Samsung Galaxy A13 A135 4GB/64GB Black

Samsung Galaxy A13 A135 4GB/64GB Black

  • Výrobca: Samsung
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • Darček: Respirator FFP2
  • 158.00 € s DPH


Samsung Galaxy A13 A135 4GB/64GB

 

SLOVENSKÁ DISTRIBÚCIA

 

Aby dokázal zachytiť akýkoľvek okamžik vášho života, je model A135 osadený štvornásobným fotoaparátom s ultraširokým záberom. Jeho batéria s kapacitou 5000 mAh vydrží až dva dni a osemjadrový procesor sa postará o plynulý chod telefónu. Samozrejmosťou je slot na micro SD kartu, ktorý umožní navýšiť kapacitou pamäte až o 1 TB. Telefón je naviac vybavený technológiou Dolby Atmos, vďaka ktorej si budete môcť užiť priestorový zvuk. Interaktívna diagnostika a optimalizácia v aplikácii Samsung Members zase vyladí zariadenie pre maximálny výkon. 

Samsung A135 Galaxy A13 4GB/64GB

Výkon s minimalistickou tvárou

Samsung A135 Galaxy A13 je minimalistický stroj s fantastickým výkonom. Je vybavený osemjadrovým procesorom, ktorý sa postará o plynulý chod všetkých vašich aplikácií

Výkon s minimalistickou tvárouNeúnavný pracant

Osadený je batériou s kapacitou 5000 mAh, ktorá vám dopraje až dva dni nerušenej zábavy bez nabíjania. Už sa nemusíte báť, že zabudnete nabíjačku doma, Samsung A13 má stále dostatok energie. 

Neúnavný pracant

Zvuk bez limitov

Technológia Dolby Atmos, ktorou je mobil vybavený, vám poskytne skvelý zážitok pri počúvaní hudby alebo sledovaní filmu. Vychutnajte si vyladený priestorový zvuk – aj behom cesty do práce si môžete pripadať ako na rockovom koncert alebo v kine. 

Zvuk bez limitov

Zábery bez hraníc

Ostré detaily, ultraširoký záber až 123 stupňov, 2Mpx makro fotoaparát alebo 50Mpx hlavný fotoaparát – to všetko z vás urobí kúzelníkov vo svete fotografie. Vaše zábery ešte nikdy nevyzerali tak ostro a čisto. 

Zábery bez hraníc

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!