• Apple AirPods 2022 s nabíjacím puzdrom Lightning MPNY3ZM/A

Apple AirPods 2022 s nabíjacím puzdrom Lightning MPNY3ZM/A

  • Výrobca: Apple
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • Darček: Respirator FFP2
  • 160.00 € s DPH


Apple AirPods 2022 MPNY3ZM/A

 

Vďaka nabíjaciemu puzdru vám slúchadlá doprajú až 30 hodín nepretržitej zábavy. Na regulovanie hlasitosti, prijatie telefonického hovoru alebo ovládanie prehrávania hudby stačí jediný dotyk prsta. Prepojenie slúchadiel s iPhonom, iPadom či Macom je otázkou sekundy. 

 

Množstvo vylepšení

Ďalšia generácia slúchadiel AirPods s kvalitným čipom Apple H1 vás ohúri dokonalým priestorovým zvukom. Vychutnajte si čisté výšky a hlboké basové tóny. Výrobca inovoval aj mikrofón, ktorý smeruje dovnútra. Počas telefonovania budete bezchybne počuť volajúceho i on vás. 

Množstvo vylepšení

Dotykové ovládanie

Na regulovanie hlasitosti stačí pohyb prstom nahor alebo nadol. Prehrávanie hudby a prijímanie telefonických hovorov budete mať pod kontrolou jednoduchým stisnutím. 

Dotykové ovládanie

Zvuk šitý na mieru

Kamera TrueDepth vo vašom iPhone naskenuje propozície vašej hlavy. Slúchadlá vzápätí prispôsobia zvuk tak, aby vás dokonale obklopil a vnímali ste každý jeden tón. Dynamické snímanie polohy hlavy zároveň zlepšuje kvalitu FaceTime hovorov. 

Zvuk šitý na mieru

Nekonečná zábava

Nabíjacie puzdro MagSafe udržiavajte pomocou nabíjačky MagSafe alebo bezdrôtovej nabíjačky s certifikátom Qi. Nechýba ani konektor Lightning. Vložením slúchadiel do puzdra predĺžite ich šesťhodinovú výdrž až na 30 hodín.

Nekonečná zábava

Užitočné nápady

Neviete, kde máte slúchadlá? Pomôže vám aplikácia Nájsť. Model i nabíjacie puzdro sú odolné voči potu a vode. Disponujú certifikátom IPX4. 

Užitočné nápady

Jednoduché prepojenie

Spojenie s iPhonom či iPadom je otázkou sekundy. Slúchadlá k nim stačí priblížiť a kliknúť na ikonu Pripojiť. Týmto spôsobom dôjde k ich spárovaniu s akýmkoľvek zariadením. Okrem toho budú neustále monitorovať, kde ich práve potrebujete. Sledujte film na svojom Macu a popri tom prijmite telefonický hovor z iPhonu. Zvuk možno zdieľať hneď do dvoch párov slúchadiel. 

Jednoduché prepojenie

Čistý zvuk

Slúchadlá nemusíte využívať len na počúvanie hudby či audiokníh, ale pomôžu vám tiež počuť lepšie na veľkú vzdialenosť - funkcia Živé počúvanie prenáša zvuk na väčšiu diaľku, čo sa hodí napríklad v prednáškovej sále.

Čistý zvuk

Parametre produktu:

Súhrn

Zaradenie Bezdrôtové slúchadláSlúchadlá s mikrofónom
Výrobca Apple
Konštrukcia   do uší
Typ slúchadiel štuple
Modelová rada Apple AirPods
 

Rozmery a ďalšie fyzické parametry

Hmotnosť 250 g
Slúchadlá s mikrofónom   áno
 

Ďalšie charakteristiky

Prenos signálu   bezdrôtové
Slúchadlá s ovládaním hlasitosti   áno
Slúchadlá pre iPhone   áno
Aktívne potlačenie okolitého hluku áno
Slúchadlá s Bluetooth áno

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!