• Reolink RLC-510A

Reolink RLC-510A

  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • 92.00 € s DPH


IP kamera Reolink RLC-510A

 

Vonkajšia kamera s inteligentnou detekciou pohybu, zasielanie e-mail notifikácií, vstavaný mikrofón a cloud platforma, s rozlíšením 2560 × 1920 px, zorný uhol 80 °, rotácia, nočné videnie s max. dosvitom 30 m,, slot pre MicroSD kartu max. 256 GB, kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa, pripojenie cez WiFi, aplikácie pre Android, Windows a iOS v angličtine, napájanie Power over Ethernet (RLC-510A)

 

IP kamera Reolink RLC-510A

 

Vonkajšia IP kamera Reolink RLC-510A s inteligentnou detekciou pohybu

Hľadáte mimoriadne kvalitnú IP kameru, ktorá ponúka nielen vysokú kvalitu záznamu, ale tiež podporuje celý rad moderných technológií? RLC-510A má vo svojej výbave inteligentnú technológiu detekciu pohybu, vďaka ktorej dokáže rozpoznať ľudí a vozidlá od iných objektov. Budete tak dostávať upozornenia len, keď sa okolo vášho domu alebo obchodu motá podozrivá osoba alebo auto. Nežiaduce poplachy od pavúkov alebo kymácejúcich sa stromov sú minulosťou. Výhodou je podpora až 256GB pamäťovej karty pre kontinuálne nahrávanie až 97 hodín. IP kamera Reolink RLC-510A disponuje vylepšeným nočným videním vďaka 18 LED diódam s vylepšeným IR prisvietením. Kamera nemusí byť pripojená k celému systému, ale bez problémov môže fungovať aj samostatne.

 

Reolink RLC-510A umožnia zaobstarať aj časozberné video
Pokochajte sa úchvatnými časosbernými videami a pozrite sa na celučký deň počas krátkej chvíle. IP kamera Reolink RLC-510A vám totiž umožní take videá nahrávať a následne trebárs aj zdieľať s ostatnými.

Reolink RLC-510A

 

Reolink RLC-510A vás upozorní na pohyb ľudí alebo áut
V aplikácii si možno nastaviť, či budete dostávať z IP kamery Reolink RLC-510A neustále, alebo iba vo vopred plánovaný čas. Obdržať tiež môžete oveľa špecifickejšie upozornenia, takže bude stačiť len letmý pohľad na obrazovku telefónu a budete vedieť, či u vás zastavilo auto alebo nejaká osoba.

Reolink RLC-510A

 

Mobilná aplikácia
Ku kamere Reolink RLC-510A získate aj prehľadnú mobilnú aplikáciu Reolink s možnosťou prijímať okamžité notifikácie o pohybe vo snímanom priestore.

IP kamera Reolink RLC-510A

 

Majte s IP kamerou Reolink RLC-510A všetko pod kontrolou
Nech ste kdekoľvek, môžete ku kamere Reolink RLC-510A kedykoľvek vzdialene pristupovať a naživo sledovať svoj domov či podnikanie pomocou aplikácie Reolink Client pre PC alebo MacOS.

IP kamera Reolink RLC-510A

PoE napájania pre jednoduchú inštaláciu
Bezpečnostné IP kamera Reolink RLC-510A používa jediný kábel k prenosu dát i napájanie. Zjednodušené zapojenie znamená jednoduchšiu a čistejšiu inštaláciu. Je to najlepšia voľba pre nadšencov i pre domácich majstrov.

IP kamera Reolink RLC-510A

 

IP kamera Reolink RLC-510A má zvýšenú odolnosť proti poveternostným vplyvom
Vonkajšia IP kamera Reolink RLC-510A spĺňa zvýšenú odolnosť podľa štandardu IP66. IP kamera tak obstojí aj v drsných poveternostných podmienkach vrátane dažďa, snehu, intenzívneho chladu a tepla.

IP kamera Reolink RLC-510A

Zjednodušené používanie vďaka hlasových príkazov
Vonkajšia IP kameru Reolink RLC-510A možno ovládať hlasom s pomocou Google Assistant. Stačí povedať a obraz z kamery sa objaví na vašom Google Nest Hub alebo na televíziu s podporou Chromecast.

Reolink RLC-510A

 

Charakteristika

Denný / nočný režim: automatické prepínanie
Vynikajúce vlastnosti nočného videním: 18 IR LED, do 30 METROV
kompenzáciám protisvetla
Redukcia šumu: 3D DNR
So zabudovaným mikrofónom
Operačný systém: PC: Windows, Mac-OS; Smartphone: iOS, Android
Max. Prístup používateľov: 20 používateľov (1 účet správcu a 19 používateľských účtový)
Úložisko: So vstavaným slotom pre kartu micro SD (až 256 GB))
Záznam pri detekcii pohybu
Detekcia pohybu a upozorneniami v reálnom čase
Aktualizácia firmvéru zadarmo
Najjednoduchšia Spôsob vzdialeného pristupu cez prehliadač a bezplatný softvér Reolink

 

Pamäťová karta nie je súčasťou balenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!