• BlackBerry Classic

BlackBerry Classic

  • Výrobca: BlackBerry
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • 180 € s DPH


BlackBerry Classic je priamym nástupcom legendárneho modelu BlackBerry Bold 9900. Zachováva jeho elegantný dizajn, mobilitu a ergonómiu a zároveň si udržiava kompaktné rozmery. Precízna konštrukcia využíva pevný rám z ušľachtilej ocele, odolné minerálne sklo kryjúce displej a pogumovaný zadný kryt, ktorý dodáva zariadeniu istý úchop. Užívajte si pohodlné ovládanie jednou rukou a buďte produktívni tak, ako vám to umožní iba BlackBerry. Obľúbené klasické ovládacie prvky sa vracajú s modelom Blacberry Classic. BlackBerry spojilo tradičný spôsob ovládania pomocou optického trackpadu a pätica hardvérových klávesov pod displejom s novým operačným systémom BlackBerry 10 a vytvorilo kombináciu, vďaka ktorej je práca na vašom BlackBerry rýchlejšia a efektívnejšia ako kedykoľvek predtým.  

Displej  

Špičkový 3,5 palcový IPS LCD displej nového BlackBerry Classic ponúka o 60% väčšiu zobrazovaciu plochu ako jeho predchodca. Vďaka rozmernému displeju si môžete vychutnať veľa priestoru pre prácu s dokumentmi, prehliadanie webových stránok, písanie emailov alebo navigáciu. Jemnosť úžasných 294 ppi vám vždy poskytne maximálne ostrý a jasný obraz za všetkých podmienok.  

Multimediálne vybavenie  

Hovory, internet, emaily, SMS a komunikácia na BBM. Úspech sa nepýta, či máte zrovna nabitý telefón, nenechajte sa preto zaskočiť náhlym nedostatkom energie. Výkonný akumulátor s kapacitou 2 515 mAh vás udrží na príjme bez problémov celý pracovný deň. Rozlúčte sa s telefónom vybitým už popoludní, nový model BlackBerry Classic s vami udrží krok.  

BlackBerry Hub  

BlackBerry Classic a najnovší OS BlackBerry 10.3.1 spoločne tvoria zariadenie, ktoré vám pomôže v dosiahnutí vašich cieľov a s ktorým budete maximálne produktívny a efektívny. Špičkové komunikačné centrum BlackBerry Hub vám umožní byť v kontakte pomocou emailu, BBM, Twitter, WhatsApp, Skype, Facebook, Wech a mnohých ďalších komunikačných nástrojov. Nechať sa obmedzovať? BlackBerry vám dáva priestor.  

Email, SMS, BBM alebo WhatsApp?  

S funkciou rýchlej reakcie máte okamžitý prehľad o tom, kto vám píše. Email, SMS, BBM alebo WhatsApp? Odpovedzte jediným kliknutím bez toho aby ste vôbec museli opustiť aplikáciu, v ktorej ste. Komunikujte efektívne a nestrácajte čas neustálym prepínaním medzi jednotlivými činnosťami. Predstavujeme vám BlackBerry Flow. Najefektívnejší spôsob ovládania a komunikácie s vaším telefónom.  

S geniálnou QWERTZ klávesnicou späť ku koreňom  

Kúpou smartfónu BlackBerry Q20 získate spoľahlivého partnera nielen pre váš biznis. Vďaka štyridsiatich klávesom a navigačným tlačidlám dokážete vybaviť všetku korešpondenciu tak rýchlo, ako len vám to prsty dovolia. Vo výbave nechýba ani obľúbený optický trackpad, s ktorým bude ovládanie prepracovaného operačného systému BlackBerry 10.3.1 hračkou.  

Hardware a výkon  

Prístroj šliape ako švajčiarske hodinky, poháňa ho totiž dvojjadrový procesor Qualcomm MSM8960 Dual core s frekvenciou 1,5 GHz, podporený 2GB operačnou pamäťou. Na uloženie potrebných dát a dokumentov využijete 16 GB internú pamäť, ktorú v prípade potreby ľahko rozšírite MicroSD kartou o veľkosti až 128 GB. Odladený operačný systém BlackBerry 10.3.1 obsahuje veľa aplikácií. Príkladom môže byť BlackBerry Hub - miesto, kde nájdete všetky dôležité konverzácie, e-maily, SMS či správy zo sociálnych sietí. Výbava prístroja je vyšperkovaná technológiami NFC, Bluetooth 4.0 či navigačnými systémami GPS a GLONASS. Za zmienku stojí aj podsvietenie kláves či natáčanie Full HD videí. Pridajme k tomu všetkému ešte batériu s kapacitou 2 515 mAh a s výdržou až 22 hodín a môžete si byť istí, že s BlackBerry Classic nič nezmeškáte.  

Stále v strehu

Buďte neustále k dispozícii. K internetu sa pripojíte pomocou Wi-Fi modulu, ktorý podporuje štandardy 802.11 a / b / g / n. Vložte svoju nano SIM kartu a užívajte si rýchleho pripojenia na 3G / LTE sieti. Jednoducho tak odošlete fotografie nasnímané 8 Mpx fotoaparátom s automatickým zaostrovaním a LED bleskom. Pohodlne vybavíte aj všetky rokovania a to vďaka prednej 2 Mpx kamere. Všetko dôležité uvidíte v ohromujúcich farbách na štvorcovom displeji s uhlopriečkou 3,46 palca a s rozlíšením 720 × 720 pixelov. Ten možno ovládať aj dotykovo, čím skvele doplňuje vstavanú klávesnicu.  

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!