• Samsung Galaxy J3 2017 J330F Dual SIM Black

Samsung Galaxy J3 2017 J330F Dual SIM Black

  • Výrobca: Samsung
  • Dostupnosť: Skladom
  • 126 € s DPH


Prirodzená elegancia
Štýl, ktorý ide ruka v ruke s funkciami. To sú nové modely telefónov Galaxy J3, ktoré vás zaujmú na prvý pohľad. Premyslený celokovový dizajn s fotoaparátom, ktorý nevystupuje zo zadnej strany telefónu dopĺňa 5,0-palcový HD displej, ktorý je chránený 2.5D sklom s vysokou odolnosťou.

Kvalitné fotografie za každých podmienok
Všetky momenty vášho života zachytíte v perfektnej kvalite. Zadný 13Mpx fotoaparát telefónu Galaxy J3 s autofokusom a svetelnosťou v hodnote f/1.9 je zárukou toho, že vaše fotografie budú vyzerať skvele aj v horších svetelných podmienkach. Pri fotografovaní navyše môžete zmeniť umiestnenie spúšte, vďaka čomu zvládnete snímky zachytiť aj jednou rukou.

Na všetkých fotografiách budete vyzerať skvele
S telefónom Galaxy J3 dokážete odfotiť také selfie, ktoré budú doslova žiariť farbami a navyše budú bohaté na detaily. Vďaka osvetleniu predného fotoaparátu sa odteraz v skvelej kvalite odfotíte dokonca aj v tme. A pre zachytenie tej najlepšej pózy môžete uzávierku fotoaparátu aktivovať len pomocou jednoduchého gesta.

Plynulý výkon
Interná kapacita Galaxy J3 v hodnote 16 GB je spolu s 2GB RAM predurčená na to, aby ste na telefóne mohli efektívne pracovať alebo sledovať filmy. A aby vás skutočne nič neobmedzovalo môžete kapacitu pamäte telefónu s microSD kartou rozšíriť až o 256 GB.

Synchronizujte si dáta
Vaša práca na telefóne získa úplne nové rozmery. So službou Samsung Cloud objavíte široké možnosti zálohovania, synchronizácie a ukladania vašich dát. A pritom vôbec nezáleží na tom, kde sa práve nachádzate - všetko, čo potrebujete budete mať okamžite na dosah.

Ukryje vaše dáta
Inteligentné riešenie v podobe Bezpečnostného priečinku dokáže ukryť všetok váš súkromný obsah pred zvedavými očami. Do priečinka si môžete uložiť okrem dokumentov, fotografií či videí aj hlasové nahrávky.

Komunikujte podľa predstáv
Spôsob chatovania môžete prispôsobiť presne svojim potrebám. Samsung Galaxy J3 vám umožní jednoducho využívať dva rozdielne účty rovnakej aplikácie. Prepínanie medzi kontami ich správu a nastavenie zvládnete pokojne aj z domovskej obrazovky.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!