• Samsung SM-R170 Yellow

Samsung SM-R170 Yellow

  • Výrobca: Samsung
  • Dostupnosť: Skladom
  • Stav produktu: Nový
  • 78.00 € s DPH


Samsung SM-R170

 

Moderné designové slúchadlá budete chcieť mať neustále pri sebe. Ich dokonale vyvážený zvuk a pohodlie vás očaria. Ergonomicky tvarované štuple v uchu pevne držia a sprostredkujú vám komfort aj po niekoľkých hodinách používania. Vďaka kompaktným rozmerom a absencii kábla si vychutnáte absolútnu slobodu aj pri športových aktivitách. Pokiaľ slúchadlá nepoužívate, uložíte ich do malého nabíjacieho puzdra, ktoré sa hravo zmestí do vrecka. Noste svoju obľúbenú hudbu všade so sebou.

 

Kvalitný zvuk

Zásluhou zvukových odborníkov zo spoločnosti AKG vás obklopia bohaté a vyvážené tóny. Stisnutím každého tlačidla na týchto dokonale vyladených slúchadlách sa prenesiete do koncertnej sály.

 

Rýchle prepojenie

Prepojenie s Galaxy je nesmierne jednoduché. Stačí len otvoriť puzdro so slúchadlami a zapnúť Bluetooth. Rýchle a plynulé prepojenie oceníte najmä vo chvíľach, keď sa budete pri počúvaní hudby chcieť prepnúť zo smartphonu na tablet. Prepojenie prebehne prakticky okamžite, takže vám nič neunikne.

 

Dlhá výdrž

Drobná a mimoriadne výkonná zabudovaná batéria umožní niekoľkohodinové prehrávanie obľúbených skladieb. Slúchadlá dokážu na jedno nabitie pracovať až 6 hodín. Pomocou integrovanej technológie ich môžete nabíjať aj bezdrôtovo, prostredníctvom kompatibilného zariadenia Galaxy.

 

Praktické puzdro

Vďaka kompaktným rozmerom môžete mať slúchadlá neustále pri sebe. Uložíte ich do praktického puzdra, ktoré je súčasťou balenia. Pohodlne sa zmestí do vrecka a štuple ochráni pred poškodením.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!